ATKAKLIOS KOVOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

Ketvirtadienį sužaisti 2 susitikimai Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti, po kurių turnyrinė lentelė atrodo intriguojančiai- komandas skiria vos viena pergalė, išskyrus Anykščių SC, kurie sužaidė tik dvejas rungtynes. Ši komanda savaitgalį dalyvavo tarptautiniame turnyre Latvijoje, kur tarp 6 komandų iškovojo antrąją vietą, finale nusileisdami Vitebsko (Baltarusija) komandai.

11.27 Utenos "DSC-UŽPALIAI"- Molėtų SC 87:82 (36:25,13:17,22:23,16:17)
          Teisėjai- T.Juodis, A.Šalkauskas

Jei ne superinis uteniškių puolimas pirmajame kėlinyje (įmesta net 36 taškai), rungtynių baigtis galėjo būti ir kitokia. Šias abi komandas galime pavadinti tritaškininkėmis. Jos vakar organizavo žaidimą, šaudydamos iš toli ir įmetė net 27 tritaškius metimus. Molėtiškiai nesijautė svečiais ir pataikė 14 tritaškių, o DSC-UŽPALIAI 13. Verta paminėti, kad ir su aukštu pataikymo procentu atakavo komandos. Jau pirmąjį kėlinį uteniškiai tritaškių varžybose laimėjo 8:5. Žaidėjai mažai veržėsi po krepšiu, atakuodavo iš toli ir tas jiems sekėsi. Antrajame kėlinyje svečiai pristabdė namiškių puolimą, praleisdami jau tik 13 taškų, ir pamažu vijosi savo varžovus. Trečiajame skirtumą dar sumažino 1 tašku ir tablo rodė 71:65. Intriga išliko ir ketvirtajame kėlinyje, o vienu momentu komandas teskyrė tik 1 taškas, bet persverti rezultato svečiams nepavyko. Pabaigoje taiklesni buvo DSC-UŽPALIŲ krepšininkai, kurių gretose T.Markevičius pelnė 26 taškus, D.Jodelis 21 tašką, M.Vilimas 16 taškų ir P.Martinonis 15 taškų. Molėtų SC komandoje rezultatyviausiai žaidė A.Žiukas ir J.Narušis, pelnę po 25 taškus.

11.27 Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Rokiškio KKSC 95:85 (23:21,25:24,26:24,21:16)
         Teisėjai- R.Štuikys, A.Nekrašas

Ir toliau buksuoja vienų iš favoritų žaidimas- Rokiškio KKSC patyrė jau trečiają nesėkmę pirmenybėse. Švenčionėlių "AITVARUI-SM" tai buvo antroji pergalė. Kaip visada rungtynės Švenčionėliuose vyksta atkakliai, prie gausiai susirinkusių žiūrovų, kurie aktyviai palaiko savo komandą. Tris kėlinius vyko įtempta ir apylygė kova, bet po kelis taškelius "AITVARAS-SM" pridėdavo ir pirmavo 74:69. Atrodė, kad ketvirtajame kėlinyje svečiai spurtuos ir persvers rezultatą, bet rokiškėnai su 7 žaidėjais rungtyniavę, pavargo ir neberado jėgų pergalei pasiekti. Pralaimėtas ketvirtasis kėlinys dar 5 taškų skirtumu, tad švenčionėliškiai iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 95:85. Švenčionėlių gretose rezultatyviausiai žaidė M.Kukulskis (19 taškų) ir R.Kuodis (15 taškų), Rokiškio komandoje- A.Juškevičius (25 taškai), T.Trumpa (18 taškų) ir M.Pranckūnas (17 taškų).