RYTŲ AUKŠTAITIJOS SAVAITĖS APŽVALGA (11.10-11.16)

PDF Spausdinti El.paštas

logo Šią savaitę sužaisti 4 susitikimai. Pirmąsias pergales iškovojo biržiečiai bei visaginiečiai.

11.11 Rokiškio KKSC- Molėtų SC 97:46 (24:11,25:9,25:13,23:13)
         Teisėjai- A.Lapėnas, M.Jukonis

Labai lengvą pergalę prieš vienus lyderių- Molėtų SC komandą iškovojo rokiškėnai ir pagal pergalių skaičių susilygino turnyrinėje lentelėje. Šįsyk molėtiškiai rungtyniavo nestipriausios sudėties, o rokiškėnai sužaidė labai galingai ir jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tolo nuo varžovų. Pirmasis kėlinys laimėtas 13 taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių tablo degė tokie skaičiai- 49:20. Antroje pusėje ir toliau dominavo šeimininkai, toldami nuo savo varžovų. Rezultatyviausiai Rokiškio komandoje žaidė T.Trumpa (33 taškai), R.Keliačius (15 taškų). Molętų komandoje beveik pusę komandos taškų pelnė J.Narušis - 21 tašką.

11.12 Biržų "SPORTAS"- Anykščių SC 71:69 (21:16,16:20,15:13,19:20)
         Teisėjai- A.Lapėnas, D.Repečka

Atkakliose rungtynėse labiau pasisekė biržiečiams, kurie iškovojo pimąją pergalę pirmenybėse. Anykščiams tai buvo antrasis pralaimėjimas. Rezultatyviausiai Biržų komandoje žaidė S.Aukštikalnis ir A.Kutra po(15 taškų). Beje, A.Kutra pataikė 5 tritaškius metimus. Anykščių komandoje J.Banys pelnė 18 taškų, o A.Jakštonis 12 taškų.

11.14 Visagino SC- Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 78:73
          Teisėjai- R.Štuikys, A.Nekrašas

Pirmąją pergalę iškovojo ir visaginiečiai, vėlų penktadienio vakarą nugalėdami svečius iš Švenčionėlių. Skirtumas siekė ir 23 taškus, tačiau jaunieji švenčionėliškiai kovėsi iki galo ir prisivijo savo varžovus, pralaimėdami garbingu  5 taškų skirtumu.

11.16 Visagino SC- Utenos "DSC-UŽPALIAI" 85:78 (20:14,15:22,25:21,25:21)
         Teisėjai- T.Juodis, R.Vaitkus

Antrąją pergalę paeiliui pasiekė Visagino SC komanda, nelengvoje kovoje palaužusi Utenos "DSC-UŽPALIAI" komandą. Turnyrinėje lentelėje keturios komandos iškovojo po dvi pergales ir patyrė po vieną pralaimėjimą. Taigi, aiškaus lyderio pirmenybėse nėra. Puikiai sužaidė visaginietis L.Velička, pelnęs net 36 taškus, A.Velavičius pelnė 25 taškus. Utenos "DSC-UŽPALIAI" komandoje T.Markevičius ir T.Jodelis pelnė po 18 taškų.