UTENOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS "UTENOS DIENA" TAUREI LAIMĖTI_2014-2015

PDF Spausdinti El.paštas

Tai buvo jau V-osios Utenos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Utenos diena" taurei laimėti.

nuostatai paraiska rakta senas logo lenteles
nuostatai paraiška tvarkaraštis lentelė

PENKTĄSIAS PIRMENYBES IR JAU PENKTĄJĮ KARTĄ LAIMĖJO RL GYM KOMANDA

imgp1978      V-ąsias Utenos senjorų "39+" krepšinio pirmenybes "Utenos diena" taurei laimėti ir vėl laimėjo RL GYM komanda, kuriai atstovavo R.Kazakevičius, R.Leipus, A.Kazlauskas, G.Nikitinas, V.Juozelskis, M.Deveikis, N.Malinauskas, A.Leipus, N.Vilūnas, E.Norkūnas, T.Andriūnas ir K.Valiukas. Antri pirmenybėse Jaros saugos krepšininkai, treti- Krepšinio kapela.

01.10 dėl III-iosios vietos:
Krepšinio kapela- Dauniškis ir Ko 87:54 (21:11,18:16,27:20,21:7)
     Teisėjai- K.Vaicekauskas, A.Misiūnas

gana lengvą pergalę kovoje dėl III- iosios vietos iškovojo Krepšinio kapela, nugalėdama Dauniškį ir Ko. Nugalėtojams T.Juodis pelnė 25 taškus, T.Didžgalvis 24 taškus, D.Neliupšis 18 taškų. Dauniškis ir Ko komandai po 17 taškų pelnė R.Knezys ir V.Meškuotis.

01.10 dėl I- osios vietos
 RL GYM- Jaros sauga 65:53 (16:13,14:26,19:5,16:9)
   Teisėjai- K.Vaicekauskas, R.Pumputis

Gana įtemptas ir intriguojantis finalas vainikavo RL GYM pergalę V-osiose Utenos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Utenos diena" taurei laimėti. Pritrūko parako Jaros saugai, kurios sudėtyje žaidė praktiškai šeši žaidėjai prieš 11 RL GYM krepšininkų (pirmajame kėlinyje traumą patyrė R.Kazakevičius). Kol buvo jėgų ir taikliai atakuojamas krepšys, Jaros sauga pirmavo po dviejų kėlinių 9 taškų skirtumu, tačiau per trečiąjį kėlinį RL GYM krepšininkai susiėmė gynyboje, aktyviai dengdami varžovus ir leisdami jiems pelnyti tik 5 taškus. Tad po trijų kėlinių tablo degė tokie skaičiai- 49:44 jau RL GYM komandos naudai. Ketvirtajame įvykius aikštėje toliau kontroliavo daugkartiniai Utenos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių nugalėtojai- RL GYM krepšininkai, kurie ir iškovojo daug jėgų ir nervų pareikalavusią pergalę. Nugalėtojams 13 taškų pelnė N.Vilūnas, po 11- R.Leipus ir A.Kazlauskas. Jaros sauga gretose rezultatyviausi buvo V.Kestorius (16 taškų) ir S.Živatkauskas (13 taškų).