RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (02.03-09)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę svarbias pergales pasiekė ignaliniečiai bei molėtiškiai.

02.04 Molėtų SC- Ukmergės SC 72:59
         Teisėjai- K.Vaicekauskas, R.Pumputis

Po pirmosios pergalės prieš lyderius, šį kartą ukmergiškiai nesužaidė taip gerai Molėtuose, kaip prieš kelias dienas Rokiškyje. Visas rungtynes pirmavę saugia persvara, Molėtų SC krepšininkai pelnytai nugalėjo ir siekia aukštesnės vietos Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti.

02.06 Švenčionėlių "AITVARAS-SM"- Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" 54:62 (14:13,21:20,12:15,7:14)

Teisėjai- A.Šalkauskas, R.Štuikys (100 žiūrovų)

Ir šiose rungtynėse nebuvo lengva pirmenybių lyderiams- Rokiškio "KRAUNEDAI-KKSC". Švenčionėlių "AITVARAS-SM" kovėsi kaip lygūs su lygiais tris su puse kėlinio. Po to atakos strigo, o rokiškėnai ,surengę kelias greitas atakas, išsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu ir nugalėjo savo varžovus. Šiose rungtynėse vyravo gynybinis, nerezultatyvus krepšinis. Šeimininkų gretose geriausiai sekėsi M.Šiekštelei (15 taškų) ir R.Kuodžiui (11 taškų). Rokiškio komandoje rezultatyviausiai žaidė T.Trumpa (19 taškų) ir R.Keliačius (14 taškų).

02.08 Užpaliai- Ignalinos KSC 78:87 (20:20,12:33,24:20,22:14)

Teisėjai- A.Šalkauskas, T.Juodis

Šios rungtynės kėlė didžiulį ažiotažą. Ypač Užpaliams buvo reikalinga pergalė, siekiant pakilti aukščiau. Ignaliniečiams irgi svarbu- tikslas aplenkti lyderius, ir/arba nenusiristi žemiau antrosios turnyrinės lentelės vietos, kuri garantuoja tiesioginį kelialapį į pusfinalį.
  Rungtynių pradžia uraganinė- spartus tempas, rezultatyvios atakos ir jau tablo rodo skaičius 9:8 Užpalių naudai sužaidus tik pusantros minutės. Visus tuos taškus Užpalių komandai pelnė T.Mackonis, žaidęs po traumos- trijų savaičių pertraukos. Ir toliau komandos pirmajame kėlinyje žaidė apylygiai, antrajame Užpalių komanda įkrito į tokią gilią duobę, kad šiose varžybose pasivyti nebegalėjo savo varžovų. Ignaliniečiai po dviejų kėlinių pirmavo net 53:32. Atrodė, kad nugalėtojas aiškus, tačiau kovingieji Užpalių krepšininkai rankų nenuleido ir bandė vytis varžovus. Trečiajame kėlinyje buvo priartėję iki 13 taškų, tačiau patyrę ignaliniečiai vėl atstatė pusiausvyrą iki 20 taškų. Ir tik rungtynių pabaigoje skirtumas ištirpo iki 9 taškų. Svečiai iš Ignalinos išsivežė labai jiems svarbią pergalę. Jų gretose rezultatyviausiai žaidė T.Gasparavičius (21 taškas), R.Prybylskis (20 taškų). Užpalių gretose T.Mackonis (26 taškai) ir T.Markevičius (24 taškai).

02.09 Ukmergės "OLIMPAS"- Anykščių "JAROS SAUGA" 104:63

Teisėjai- S.Grigas, A.Matiukas

Lengvą pergalę iškovoję "OLIMPO" krepšininkai įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Tačiau jų laukia dar svarbios rungtynės su pagrindiniais konkurentais, o anykštėnams bus ypatingai svarbios tarpusavio rungtynės su Švenčionėlių komanda.