BIRŽŲ "AGARO" PERGALĖ SENJORŲ "39+ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

pict0019

Ketvirtadienį, vasario 6-ąją, Biržų „AGARO“ komandos krepšininkai žaidė Biržuose Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacijos (RAKTA) organizuojamose Rytų Aukštaitijos senjorų 39+ krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti su Utenos „MĖGĖJŲ“ komanda.

Susitikimą biržiečiai pradėjo labai sėkmingai, du taškus pelnė Danas Skeberdis, tritaškį metimą pataikė Rolandas Aukštikalnis ir 5:0. "AGARAS" nelėtino tempo, pirmavo 9:1; 11:3, o po Audriaus Mizincovo tritaškio metimo įgijo jau dviženklę persvarą – 14:3. Biržiečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir laimėjo I kėlinuką 24:13, o per jį Audrius pelnė 12 taškų.

II kėlinukas prasidėjo uteniškių atakomis, nors biržiečiai dar kurį laiką išlaikė persvarą 26:19; 29:22. Čia svečiai spurtavo ir rezultatą išlygino 29:29. Rolandas vėl įmetė tritaškį, du taškus pridėjo Algirdas Keršys ir „AGARAS“ vėl priekyje 34:29. Tačiau ir svečiai atsakė tuo pačiu ir vėl lygu – 34:34. Paskutinėmis sekundėmis baudos metimą pataikė Jaunius Pliekaitis ir „AGARAS“ po varžybų puslaikio pirmavo tašku 35:34.

Po pertraukos aikštelėje pasirodė pavėlavęs Sigitas Aukštikalnis ir žaidimas gerokai pagyvėjo. Po varžovų krepšiu nardė Audrius, įmetė Sigitas ir biržiečiai vėl įgijo nedidelę persvarą 43:36. Iš eilės 4 taškus pelnė Danas ir  jau įgyta apčiuopiama persvara 52:43; 56:45; 60:46. Tačiau per paskutines 40 sekundžių biržiečiai praleido 7 iš eilės taškus ir uteniškiai vėl priartėjo 53:60.

Paskutinis kėlinukas prasidėjo vėl Audriaus metimu, tritaškį pataikė Ričardas Petkevičius ir „Agaras“ priekyje jau 10-čia taškų – 65:55. Skirtumas laikėsi panašus, o 6-ąją kėlinuko minutę po Audriaus Čepinsko metimo biržiečiai iššoko į priekį jau solidokai – 76:61. Taip susitikimą ir laimėjo biržiečiai veteranai 80:65.

„AGARUI“ Audrius Mizincovas pelnė 33 (nuotraukoje kartu R.Tumu iš 'MĖGĖJŲ" komandos), Danas Skeberdis 16, Ričardas Petkevičius 9, Algirdas Keršys ir Rolandas Aukštikalnis po 6, Sigitas Aukštikalnis 3, Laimis Simanavičius, Audrius Čepinskas ir Laimis Drevinskas po 2, Jaunius Pliekaitis 1 tašką. Biržiečiai įmetė 6 tritaškius metimus.