UŽTIKRINTA UTENOS RL GYM PERGALĖ SENJORŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

Paskutinėse šios savaitės varžybose Utenos RL GYM senjorai nugalėjo Ignalinos "SENJORUS".

01.25 Ignalinos "SENJORAI"- Utenos RL GYM 53:84 (10:11,9:24,16:25,18:24)

Teisėjai- A.Šalkauskas, G.Jasiulionis

Komandos susitikimą pradėjo netaikliomis atakomis, ir , sužaidus 2 min. 35 sek. tablo rodė 0:0. Tačiau netrukus 2 tritaškius pataikė uteniškiai, po to vieną tritaškį ignaliniečiai, ir krepšys atsirišo. Kovingas 1- asis kėlinys užbaigtas tikslia uteniškių ataka ir persvertas rezultatas 11:10. Antrajame kėlinyje uteniškiai pamažu tolo nuo varžovų ir jau pasiektas solidus skirtumas 35:19. Trečiajame dar aktyviau sužaista ir nugalėtojas šiose rungtynėse jau buvo aiškus. Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė N.Vilūnas (19 taškų) ir G.Nikitinas (16 taškų), ignaliniečių gretose V.Kindurys (21 taškas) ir Savickas (19 taškų).

IV- OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ "JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI