www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

APIE FUTBOLO TURNYRĄ SUDEIKIUOSE

PDF Spausdinti El.paštas

 

   Asociacijos nuostatuose numatyta dalyvauta įvairiuose projektuose, tame tarpe ir futbolo srityje. Rugpjūčio 10-ąją Sudeikiuose vyko ne tik plaukimo maratonas Alaušo ežere, bet ir futbolo turnyras šalia ežero naujai įrengtoje dirbtinės dangos aikštelėje.

Turnyras pritraukė apie 50 dalyvių- dalyvavo 7 komandos- 6 Utenos rajono ir viena iš Panevėžio. Vyravo puiki atmosfera ir geras oras, nauja ir kokybiška aikštelė. Buvo žaidžiama 5 prieš 5 dviejuose pogrupiuose, po kurių paaiškėjo pusfinalininkai.
    A pogrupyje pirmi buvo "Sudeikiai", antri "Utenos policija", aplenkę "Draco" ir Dyve United". B pogrupyje tik vieno daugiau įmušto įvarčio dėka pirmąją vietą užėmė "Auto 1", antri "Atomas" iš Panevėžio, treti liko ir į kitą etapą nepateko "Utenos kiemas". Grupės varžybose netrūko gražių epizodų ir įvarčių, komandinio žaidimo improvizavimo bei atsipalaidavimo, tačiau prasidėjus pusfinaliams  vyravo atsargus gynybinis futbolas, nes visos komandos norėjo patekti į finalą bei laimėti turnyrą Sudeikiuose. Pirmajame pusfinalyje favoritais laikyti panevėžiečiai po atkaklios kovos nugalėjo šeimininkus sudeikiečius rezultatu 2-0 ir laukė savo varžovo finale. Antrajame pusfinalyje kiek netikėtai staigmeną pateikė "Utenos policijos" komanda rezultatu 3-2 įveikusi kitą favoritą- "Auto 1" komandą.
    Mažajame finale daug jėgų netekę ir psichologiškai "pasėdę" "Auto 1" futbolininkai nepasipriešino ant bangos tą dieną žaidusiems sudeikiečiams, kurie nesunkiai, rezultatu 5-1 nugalėjo savo varžovus ir  turnyre užėmė trečiają vietą. Finalas prabėgo ramiai ir pasibaigė užtikrinta "Atomo" pergale rezultatu 4:0, kurie ir tapo turnyro Sudeikiuose "Vasara prie Alaušo" nugalėtojais.Verta paminėti, kad svečiai atvyko būdami Panevėžio apskrities futbolo pirmenybių lyderiais. Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais.

Foto galerija:

https://www.facebook.com/#!/rakta.rakta.3/media_set?set=a.226689970816400.1073741825.100004261954224&type=1