RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS "UTENOS MĖSA" TAUREI LAIMĖTI_2013-2014

PDF Spausdinti El.paštas

IV-osios Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės "Utenos mėsa" taurei laimėti startuoja lapkričio pradžioje ir tęsis iki 2014 metų balandžio mėnesio. Dalyvauja 8 komandos.

nuostatai  paraiska rakta senas logo  lenteles
Nuostatai Paraiška Tvarkaraštis Lentelė

04.19 Užpaliai- Molėtų SC 92:76 (22:12,32:15,12:21,26:28)

Teisėjai- A.Šalkauskas, T.Juodis, R.Vaitkus

štai ir ankstesnio straipsnio atsakymai į klausimus šioje mažojo finalo poroje:

Ar atsirevanšuos Užpaliai Molėtams už du patirtus pralaimėjimus reguliariajame sezone?
  Taip, Užpaliai atsirevanšavo ir su kaupu.
Ar pakils Užpaliai į trečiają turnyrinės lentelės vietą ir iškovos medalius?(Buvo ketvirti po reguliaraus sezono).
   Po šios pergalės Užpaliai buvo apdovanoti III- iosios vietos taure bei medaliais.
Ar ir vėl laimės Molėtų SC komanda medalius, šiemet bronzos?(pernai buvo sidabro).
  Deja, šiemet molėtiškiams nepavyko laimėti medalių- prastai sužaistas mažasis finalas
Kuris geresnis mikrodvikovoje- T.Markevičius (Užpaliai) ar A.Kvietkauskas (Molėtų SC)?
   A.Kvietkauskas dėl traumos nežaidė, T.Markevičius įmetė 13 taškų.
Kuris taiklesnis mikrodvikovoje- T.Mackonis (Užpaliai) ar M.Valkauskas (Molėtų SC)?
   Taiklesnis buvo Tomas, pelnęs net 31 tašką (4 tritaškiai metimai), o Marius pelnė 18 taškų (3 tritaškiai metimai).
Kuriai komandai bus laiminga neutrali Ignalinos arena?
   Labai sėkminga aikštė Užpalių komandai, kuri pelnė net 92 taškus (11 tritaškių metimų). Prieš savaitę pralaimėtame pusfinalyje Ignalinos komandai, buvo pelnę net 100 taškų.

Jau po dviejų kėlinių tapo aišku, kad Užpaliai iškovos pergalę, o tuo pačiu ir III-iąją vietą IV- osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti. Tablo degė skaičiai 54:27. Net devynis tritaškius įskraidino užpalėnai į Molėtų krepšį. Po ilgosios pertraukos molėtiškiai suaktyvino žaidimą ir sumažino skirtumą iki 16 taškų. Viltis dar ruseno, kad per ketvirtąjį kėlinį dar pavyks priartėti prie varžovų, tačiau užpalėnai užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose, leisdami pažaisti ir atsarginiams žaidėjams. Užpaliams  T.Mackonis pelnė 31 tašką, A.Bražiūnas 24 taškus, Molėtų SC komandai K.Pumputis pelnė  22 taškus, M.Valkauskas 18 taškų.

04.19 Ignalinos KSC- Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC" 92:75 (23:16,26:18,25:24,18:17)

taipogi atsakymai į klausimus:

Ar Ignalinos KSC komanda pateisins pirmenybių lyderio vardą ( po reguliaraus sezono buvo pirmi)?
  Ir finale ignaliniečiai įrodė, kad pirmenybėse yra stipriausi.
Ar atsirevašuos ignaliniečiai rokiškėnams už du patirtus pralaimėjimus reguliariajame sezone?
  Ignalinos KSC komanda atsirevanšavo rokiškėnams.
Ar apgins Ignalinos KSC komanda čempionų titulą (pernai irgi buvo pirmi)?
  Apgynė ignaliniečiai pernykštį laimėjimą, šiemet tapdami jau trečiajį kartą Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių nugalėtojais "Utenos mėsa" taurei laimėti.
Ar bus 3-1, ar bus 2-2? Ligi šiol 2 kartus pirmenybes laimėjo Ignalinos komanda, vieną kartą- Rokiškio.
  Tik Rokiškis ir Ignalina yra laimėję Rytų Aukštaitijos pirmenybes. Dabar rezultatas 3:1.
Kuris geresnis mikrodvikovoje- U.Luneckas (Ignalinos KSC) ar I.Juškevičius (Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC")?
  Igno finale nebuvo dėl traumos, Ugnius pelnė 17 taškų.
Kuris taiklesnis mikrodvikovoje- T.Gasparavičius (Ignalinos KSC) ar T.Trumpa (Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC")?
  Ryškiai Tomas iš Ignalinos pranoko Tomą iš Rokiškio pagal pelnytus taškus- 25:8.
Ar padės namų sienos ignaliniečiams?
  Padėjo, dar ir kaip- pilnutėlė salė su 250 žiūrovų, bei 30 aktyvių fanų, kurie karštai palaikė savo komandą skanduotėmis.

Didžiojo finalo skaičiai tokie pat beveik , kaip mažojo- turbūt tą dieną Ignalinos sporto arenos krepšiai buvo užprogramuoti tokiems rezultatams.

Finalą šeimininkai pradėjo grėsmingai, išsiverždami į priekį ir pirmaudami visą laiką. Aktyviai fanų palaikomi, ignaliniečiai taškas po taško didino atotrūkį, po pirmojo kėlinio pirmaudami 7 taškų persvara, o po dviejų jau ir 15 taškų. Rokiškėnai rankų nenuleido, bandė vytis varžovus, vienu metu skirtumą buvo sumažinę iki 6 taškų ketvirtajame kėlinyje, tačiau tuoj pat ignaliniečiai atstatė 12 taškų, o vėliau ir dar padidino skirtumą, laimėdami rungtynes 92:75. Ignalinos komandoje T.Gasparavičius pelnė 25 taškus, U.Luneckas 17 taškų, Rokiškio komandoje E.Vilimas pelnė 19 taškų, M.Bimba 14 taškų.
  Finalinę dieną užbaigė apdovanojimų ceremonija, kurios metu 3 komandoms prizininkėms buvo įteiktos "Utenos mėsa" taurės ir medaliai bei rėmėjų (Utenos alus ir Rokiškio sūris) prizai. Visas varžybas stebėjo bei apdovanojimus įteikė Ignalinos rajono savivaldybės meras Bronis Ropė, kartu pasidžiaugdamas vietinių krepšininkų sėkme. Naudingiausiu pirmenybių žaidėju pripažintas T.Mackonis iš Užpalių komandos, visą sezoną žaidęs rezultatyviai ir naudingai.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 05 Sausis 2015 16:10