www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

MAŽAJAME FINALE TRIUMFAVO ROKIŠKIO "SK KRAUNEDA"

PDF Spausdinti El.paštas

   Krepšinio šventę Ukmergėje atidarė rungtynės dėl 3 vietos tarp Ukmergės "OLIMPO" ir Rokiškio "SK KRAUNEDOS".

 

04.06 Ukmergės "OLIMPAS"- Rokiškio "SK KRAUNEDA" 83:96 (16:22,21:25,28:13,18:36)
         
Teisėjai-A.Šalkauskas,G.Jasiulionis,R.Vaitkus (300 žiūrovų)

    Gausiai susirinko žiūrovų pasirgti už saviškius į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos krepšinio salę, tikėdamiesi, kad šiemet ukmergiškiai pasidabins 3 vietos medaliais. Deja, jau nebe pirmas rungtynes labai prastai sužaistas 4 kėlinys nulemia baigtį ne "OLIMPO" naudai. Šįsyk vėl pralaimėtas ketvirtasis kėlinys net 18:36.
    Šios abi komandos kovoti dėl 3 vietos turėjo po sensacingai pralaimėtų pusfinalių rungtynių, kur buvo laikomi favoritais. Reguliariajame sezone jos užėmė atitinkamai 1 ir 2 vietas, tačiau likimas suvedė jas būtent tik į mažąjį finalą. Bet motyvacijos netrūko ir jos troško laimėti nors 3 vietos trofėjų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir jie nuolat pirmavo, o po dviejų kėlinių švieslentėje degė tokie skaičiai 47:37 Rokiškio komandos naudai. Trečiajame ukmergiškiams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas ir dideliam gerbėjų džiaugsmui išsiveržti į priekį. Tačiau žaidimas subyrėjo ketvirtajame ir rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Po finalinės sirenos aikštę paliko nuliūdę ukmergiškiai, o rokiškėnai džiaugėsi iškovota 3-iąja vieta varžovų tvirtovėje.
   Rezultatyviausiai žaidė Ukmergės komandoje R.Pulkauninkas, pelnęs beveik pusę komandos taškų (39 taškai), Rokiškio komandoje I.Juškevičius (26 taškai), M.Bimba (24 taškai) ir T.Trumpa (20 taškų).

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 08 Balandis 2013 14:17