www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ ČEMPIONAI- IGNALINOS KSC

PDF Spausdinti El.paštas

  Ką tik pasibaigusiose Rytų Aukštaitijos pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti rungtynėse tarp Ignalinos KSC-Molėtų SC ,pergalę šventė ignaliniečiai rezultatu 71:69. Sveikiname čempionus !!!!

551448 639843082699463 1868538533 n1

04.06 Didysis finalas: Ignalinos KSC-Molėtų SC 71:69 (26:24,10:17,22:11,13:17)
           
Teisėjai- A.Šalkauskas, G.Jasiulionis, R.Vaitkus (160 žiūrovų)

    Krepšinio šventės, kuri vyko Ukmergėje paskutiniu akordu tapo rungtynės dėl 1 vietos tarp Ignalinos ir Molėtų komandų. Sensacingai prasibrovusios į finalą šios komandos kovėsi lygioje ir bekompromisinėje kovoje, ir tik 2 taškų skirtumu pergalę šventė ignaliniečiai, kurie ir tapo III-iųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti čempionais. Molėtiškiams pritrūko viso labo vieno tikslaus metimo- ir ataką pačioje pabaigoje rengė būtent molėtiškiai.
   Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos ir tikslios atakos sekė viena po kitos, ypač taikliai mėtyta iš 3 taškų zonos, ką ir savo žaidime propaguoja šios komandos, turinčios taikliarankius tritaškininkus. Vien per pirmąjį kėlinį Ignalinos KSC žaidėjas D.Janavičius pataikė 4 tritaškius (iš viso 8 per rungtynes). Po pirmojo kėlinio pirmavo ignaliniečiai 2 taškų skirtumu, tačiau antrajame molėtiškiai geriau apsigynė ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 41:36. Trečiajame kėlinyje vėl vaizdas pasikeitė, kai ignaliniečiai spurtavo, laimėdami kėlinį 22:11. Po 3 kėlinių priekyje jau ignaliniečiai 58:52. Ketvirtajame skirtumas buvo šoktelėjęs ir iki 9 taškų, tačiau Molėtų SC auklėtiniai nenuleido rankų ir stojo į paskutinį šturmą- tas jiems pavyko, nes skirtumas tirpo. Netaiklios kelios ignaliniečių atakos ir rezultatas paskutinę minutę tik 71:66, o po pataikyto K.Pumpučio tritaškio jau tik 71:69. Likus žaisti apie 30 sekundžių ataką rengė ignaliniečiai, tačiau mestas kamuolys iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė, ir molėtiškiai rengė paskutinę ataką- likus žaisti 9 sekundėms M.Valkausko mestas tritaškis netikslus, tačiau kamuolį atkovojo pats Marius, kuris neberizikavo mesti iš toli, o bandė prasiveržti po krepšiu, tačiau suklydo, likus žaisti 1 sek. Paimta Ignalinos vyr. trenerio M.Ilgūno minutės pertraukėlė reiškė, kad tik sėkmingai išimesti kamuolį iš užribio varžovų zonoje, ir nuskambės sirena, skelbianti Ignalinos pergalę. Taip ir atsitiko- Ignalinos komanda tapo čempionais jau antrąjį kartą, o pernai triumfavo Rokiškio komanda.
   Rezultatyviausiu žaidėju tapo Ignalinos KSC žaidėjas D.Janavičius, pelnęs 30 taškų ir tapęs šios dienos didvyriu. Kiti žaidėjai prisidėjo prie pergalės kukliau M.Krasauskas (11 taškų) ir L.Vitkauskas (10 taškų), kuris beje smeigė 2 labai svarbius tritaškius ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Molėtų SC komandoje , kaip visada rezultatyviausiai žaidė M.Valkauskas (24 taškai), V.Valiukas (14 taškų).

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 08 Balandis 2013 12:01