www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

IGNALINOS KSC PATEKO Į RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ FINALĄ

PDF Spausdinti El.paštas

    Iškovoję pergalę ir namuose, Ignalinoje, KSC krepšininkai žengė į didįjį finalą, įveikę Ukmergės "OLIMPĄ" bendru rezultatu 2:0.

 

03.24 Ignalinos KSC-Ukmergės "OLIMPAS" 85:83 (20:19,20:31,10:20,35:13)
     
    Teisėjai-G.Jasiulionis,A.Šalkauskas (50 žiūrovų)

     
          
Pirmąsias varžybas Ukmergėje prieš savaitę laimėję ignaliniečiai, šįsyk žaidė savo aikštelėje ir jų neslėgė įtampa, priešingai nei varžovus. Ukmergiškiai atvyko kovoti tik dėl pergalės, kad tektų žaisti ir trečiasiąs rungtynes ir pakliūti į finalą. Rungtynių scenarijus ir vėl susiklostė kaip pirmose varžybose. Pirmasis kėlinys pasižymėjo kieta, lygia kova. Antrajame kėlinyje ukmergiškiai labai gerai sužaidė puolime, pelnydami 31 tašką, ir atitrūko nuo varžovų 10 taškų skirtumu. Trečiąjį  kėlinį ypatingai gerai sužaidė gynyboje, leisdami namiškiams įmesti tik 10 taškų, o patys pridėjo 20 taškų, ir skirtumas siekė jau 20 taškų "OLIMPO" naudai. Atrodė, kad šiose varžybose viskas aišku. Kaip ir viskas buvo aišku prieš savaitę Ukmergėje. Bet tada ignaliniečiai laimėjo ketvirtąjį kėlinį 33:13 ir šventė pergalę 3 taškų skirtumu. Vakar ir vėl pamatėme, kaip tai gali nutikti. Ignaliniečiai ir vėl spurtavę ketvirtajame kėlinyje, tik šįsyk 35:13, ir vėl sugebėjo laimėti jau lyg ir praloštas rungtynes. Neįtikėtina! Bet, pasirodo, įmanoma. "OLIMPO" komandos vadovai neranda paaiškinimų, kaip tai gali nutikti 2 kartus iš eilės, kai 35 minutes gerai žaidžiama ir laimima 15-20 taškų, o po to žaidimas subyra į šipulius ir pralaimima 2-3 taškais. Verta pagirti ignaliniečius, kurie nenuleido rankų, tikėjo ir kovojo iki galo. Jie džiūgauja, nes balandžio 6-ąją dieną žais didžiajame finale. Varžovas kol kas neaiškus, nes kitame pusfinalyje po vieną pergalę tarpusavyje iškovojo Rokiškio bei Molėtų komandos.    
   
Rezultatyviausi žaidėjai-  Janavičius (25 taškai), Kulda (15 taškų) Ignalinos KSC komandoje, o Ukmergės komandoje Pulkauninkas (33 taškai), Skapas (17 taškų). 

Ukmergės "OLIMPAS"-Ignalinos KSC 0:2