RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE SUŽAISTAS III-IASIS TURAS

PDF Spausdinti El.paštas

Po III-iojo turo vienvaldžiais lyderiais Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Utenos alaus daryklos" taurei laimėti tapo Rokiškio krepšinio klubas.

02.07 Utenos "RL GYM"-Rokiškio KK 55:60 (7:7,15:14,15:17,18:22)

Teisėjai-G.Jasiulionis,D.Mankauskas

Ne pilnos sudėties žaidę uteniškiai turėjo pripažinti svečių iš Rokiškio pranašumą. Tą vakarą rungtynės vyko itin atkakliai ir įdomiai , o nugalėtojas išsisprendė tik pačioje rungtynių pabaigoje. rezultatyviausiai žaidė RL GYM komandoje T.Andriūnas (14 taškų) ir A.Kazlauskas (13 taškų). Rokiškio KK komandoje Ž.Kirstukas (14 taškų) ir D.Naprys (13 taškų).

02.10 Anykščių "JAROS SAUGA"- Ignalinos "SENJORAI" 77:66 (24:15,17:19,16:16,20:16)

Teisėjai-D.Repečka,G.Kovalenka

Puikiai sužaidę pirmąjį kėlinį, anykštėnai išsaugojo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pirmąją pergalę. priminsime, kad anykštėnai- pirmenybių debiutantai, o ignaliniečiai- pernykščiai če mpionai. Rezultatyviai sužaidė "JAROS SAUGOS" komandoje Pupelis (22 taškai), kuris pataikė 6 tritaškius , ir Asačiovas (20 taškų). "SENJORŲ"komandoje rezultatyviausias buvo V.Kindurys (25 taškai) ir G.Panavas (12 taškų).

02.11 Utenos "MĖGĖJAI"-Ukmergės "OLIMPAS" 73:69 (14:19,13:14,23:15,23:21)

Teisėjai-A.Šalkauskas,D.Mankauskas

Ir trečiosios šio turo rungtynės vyko atkakliai, o tai rodo, kad šiemet Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio  pirmenybėse "Utenos alaus daryklos" taurei laimėti dalyvauja apylygės komandos ir kova dėl prizinių vietų bus atkakli. Po šių rungtynių nebeliko komandų, neiškovojusių pergalių.
    Pirmus du kėlinius pirmavo svečiai, tačiau nežymiai- kova vyko taškas į tašką. Trečiajame jau "MĖGĖJAI" spurtavo ir išsiveržė į priekį, taikliai mėtydami tritaškius metimus. Ketvirtasis kėlinys vyko labai intriguojančiai ir rezultatyviai- uteniškiai jau buvo išsiveržę į priekį 9 taškais. Svečiai po sėkmingos atkarpėlės rezultatą sušvelnino iki 2 taškų ir paskutines 2 minutes komandos žaidė prasižengdamos. O taikliau nuo baudų metimų linijos taiklesni buvo uteniškiai- R.Vaitkus pataikė 6 iš 6. Ukmergiškiai pataikė 4 iš 6. Taigi, gražioje kovoje pergalę iškovojo "MĖGĖJAI".
    Rezultatyviausiai žaidė "MĖGĖJŲ" komandoje R.Vaitkus (23 taškai), R.Tumas (14 taškų). "OLIMPO" gretose D.Krogertas (26 taškai), E.Tamošiūnas (11 taškų).