PAAIŠKĖJO UTENOS VETERANŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ FINALININKAI

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę paaiškėjo Utenos veteranų "39+" krepšinio pirmenybių didžiojo bei mažojo finalų dalyviai. Kaip planuojama,t.y. gruodžio 15-ąją mažajame finale susitiks Dauniškis ir Ko ir Krepšinio mėgėjai, o didžiajame finale RL GYM ir Jaros sauga. Nors dar liko sužaisti vieną turą, tačiau jis jau nieko nebelemia.

11.27 RL GYM-Krepšinio mėgėjai 91:52 (22:4,24:15,29:17,16:16)

Teisėjai-G.Jasiulionis,A.Šalkauskas

Ir šiose rungtynėse nepavyko pergalės iškovoti Krepšinio mėgėjams- tai buvo jau penktasis pralaimėjimas paeiliui. Kadangi nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų RL GYM komandoje, buvo tikimasi atkalios kovos, tačiau jau pirmasis kėlinys pasiuntė Krepšinio mėgėjus į nokdauną (22:4). Antrajame bei trečiajame dar daugiau padidinę atotrūkį, RL GYM krepšininkai šventė gražią pergalę.
   Rezultatyviausiai žaidė RL GYM komandoje G.Nikitinas (27 taškai) ir N.Vilūnas (21 taškas). Krepšinio mėgėjų komandoje R.Tumas (28 taškai) ir R.Klimka (14 taškų).

11.28 Dauniškis ir Ko-Jaros sauga 82:94 (11:23,20:27,24:25,27:19)

Teisėjai-A.Šalkauskas,A.Misiūnas

Norint pakliūti į didįjį finalą, Dauniškis ir Ko komandai per likusius 2 turus reikėjo nugalėti savo varžovus,be to dar ir didesniu skirtumu, nei buvo pralaimėta pirmajame rate. Tačiau jau trečiadienio vakarą pralaimėta Jaros sauga komandai ir teks tenkintis patekimu į mąžąjį finalą. Šiose rungtynėse buvo pademonstruotas aukštas rezultatyvumas, greitas ir kibus žaidimas, nepaisant, kad komandų atsarginių suole buvo vos vienas (Dauniškis ir Ko) arba du (Jaros sauga) žaidėjai.
   Nors po trijų kėlinių skirtumas siekė 20 taškų, tačiau ketvirtajame per pora minučių skirtumas ištirpo iki 10 taškų. Daugiau prisivyti varžovų nebeužteko jėgų.
   Rezultatyviausiai žaidė Dauniškis ir Ko komandoje R.Vaitkus (25 taškai), Aivaras Malašinskas (22 taškai) ir A.Rudokas (16 taškų). Jaros sauga komandoje S.Asačiovas (27 taškai) ir A.Krikščiūnas (20 taškų).