RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA (11.19-25)

PDF Spausdinti El.paštas

logo  Ir toliau pergalingai Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti rungtyniauja Ukmergės "OLIMPAS".

11.25 Anykščių "JAROS SAUGA"-Ukmergės "OLIMPAS" 67:98 (20:19,21:23,17:24,9:32)

Teisėjai-G.Kovalenka,D.Repečka (20 žiūrovų)

Tai buvo trečiasis Anykščių pralaimėjimas paeiliui, o Ukmergei- tai trečioji pergalė. Rungtynės vyko atkakliai 2 kėlinius- vienu tašku pirmavo "OLIMPO" ekipa. Trečiajame kėlinyje kiek atitrūko svečiai, nors nugalėtojas dar buvo neaiškus. Tačiau ketvirtajame "JAROS SAUGOS" žaidimas subyrėjo į šipulius- pralaimėta net 9:32. Po šios pergalės ukmergiškiai tapo vienvaldžiais pirmenybių lyderiais.

"OLIMPO" informacija:

Favoritais laikyti Ukmergės "OLIMPO" krepšininkai į Anykščius atvažiavo išsivežti eilinės pergalės, tačiau susidūrė su įnirtingu šeimininkų pasipriešinimu. Pirmus du kėlinukus rungtynės vyko taškas į tašką, ir
po dviejų kėlinių komandos į rūbinę išėjo, rezultatui švieslentėje degant 41-42 ukmergškiškių naudai. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, Ukmergės komandos žaidimas buksavo, o anykštėnai ir toliau taikliai šaudė į ukmergiškių krepšį. Ir tik besibaigiant trečiajam kėliniui OLIMPO krepšininkai tarsi pabudo iš miego ir pagerinę žaidimą spurtavo, laimėdami jį rezultatu 24-17.
Kevirtame ketvirtyje atradę savąjį žaidimą, ukmergiškiai jau mėgavosi krepšiniu ir nepaliko jokių šansų varžovams kovoje dėl pergalės, laimėdami kėlinį rezultatu 32-9.
Rezultatyviausiai Anykščių komandoje žaidė: E.Bartaševičius pelnęs 17 taškų (5 tritaškiai) ir E.Sriubas surinkęs 11 taškų.
Ukmergės gretose rezultatyvumu pasižymėjo: Laurynas Skapas pelnęs 20 taškų, komandos kapitono Karolio Chadatavičiaus sąskaitoje 18 taškų, Paulius Šermukšnis 14, Ridas Pulkauninkas 13, Mindaugas Survila 12 (2 tritaškiai), Vitalijus Širokinas 9, Domas Šermukšnis 8 (2 tritaškiai), Arnoldas Račickas ir Arminas Sakalauskas surinko po 2 taškus, Marius Malinauskas ir Deividas Ivanauskas taškų nepelnė.

11.24 Ignalinos KSC-Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 72:82 (23:18,20:17,17:24,12:23)

Teisėjai-R.Vaitkus,G.Jasiulionis (100 žiūrovų)

Pirmąją pergalę šiose pirmenybėse iškovojo Švenčionėlių komanda. Atkaklioje kovoje, žaisdami išvykoje, "AITVARO-SM" komanda nugalėjo Ignalinos KSC. Ir šiose rungtynėse viskas sprendėsi per ketvirtąjį kėlinį, kurį svečiai laimėjo 23:12, tuo pačiu laimėdami ir rungtynes.
Rezultatyviausi žaidėjai Ignalinos komandoje- M.Krasauskas (28 taškai), Juchnevičius (12 taškų). Švenčionėlių komandoje Steckis (27 taškai) ir Urbanavičius (19 taškų).