STARTAVO RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS "UTENOS MĖSA" TAUREI LAIMĖTI

PDF Spausdinti El.paštas

Rungtynėmis Molėtuose startavo III-iosios Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės "Utenos mėsa" taurei laimėti.

11.08 Molėtų SC-Ignalinos KSC 71:76 (16:22,17:18,22:18,16:18)

Teisėjai:K.Vaicekauskas,V.Sičiūnas (20 žiūrovų)

Startinės varžybos vyko atkakliai ir įdomiai, kuriose Molėtų jaunimas nusileido ignaliniečiams. Jau pirmajame kėlinyje šiokią tokią persvarą įgiję svečiai išsaugojo ją iki rungtynių pabaigos. Pernai Molėtų komanda buvo šešta, o Ignalinos komanda-penkta.

11.11 Anykščių "JAROS SAUGA"-Rokiškio "SK KRAUNEDA" 64:83 (16:18,23:20,13:24,13:21)
         Teisėjai:G.Kovalenka,D.Repečka (20 žiūrovų)

Pagaliau šiais metais į Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybes įsitraukė anykštėnai, A.Antanavičiaus didžiulio entuziazmo dėka. Pirmosiose varžybose jiems teko grėsmingas varžovas- susitikimas su pernykščiais čempionais- Rokiškio "SK Krauneda". Labai įtempta ir graži kova vyko pirmus 2 kėlinius, po kurių "JAROS SAUGA" dar pirmavo 1 tašku, tačiau rokiškėnai labai gerai sužaidė 3-iąjį kėlinį, laimėdami 12 taškų skirtumu. Ketvirtajame dar padidino persvarą ir šventė pergalę 19 taškų skirtumu.
  Rezultatyviausi žaidėjai- Anykščių komandoje E.Bartaševičius (20 taškų) ir M.Talaišis (14 taškų).
Rokiškio "SK KRAUNEDA" komandoje I.Juškevičius (22 taškai) ir R.Zolobas (17 taškų).

11.11 Ukmergės "OLIMPAS"-Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 93:66 22:10,22:15,22:15,27:26)

Teisėjai:A.Matiukas,S.Grigas (110 žiūrovų)

Sekmadienį ukmergiškiai turėjo gausų būrį žiūrovų- palaikyti komandos atėjo virš 100 žiūrovų. Tai rodo, kad Ukmergėje mylimas krepšinis bei domimasi Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėmis. Priminsime, kad pernai Ukmergės komanda liko ketvirta, o Švenčionėlių komanda- septinta. Startinės varžybos pavyko namiškiams, kurie stabiliu rezultatyvumu kiekviename kėlinyje įveikė Švenčionėlių komandą 27 taškų skirtumu.