www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

ATKAKLŪS PIRMIEJI PUSFINALIO SUSITIKIMAI VYRŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 20 Kovas 2017 22:00 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Savaitgalį sužaisti pirmieji pusfinalio susitikimai VII- osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse, po kurių dar niekas neaišku. Viena pora sužaidė taikiai, kitoje skirtumas tik 2 taškai.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 20 Kovas 2017 22:28
 

KVIEČIA UTENOS SPORTO BARAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017 11:22 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

utenos-sporto-baras   Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacija (RAKTA) įsitikino, kad Utenos sporto baras, esantis Utenoje, Aukštakalnio g. 32 yra labai tinkama vieta sportu besidomintiems mėgėjams praleisti laiką, stebint įvairias sporto transliacijas. Kadangi Utenos miestas turi reprezentacines krepšinio "Juventus" bei futbolo "Utenis" komandas, tad jų rungtynes išvykoje, kviečiame žiūrėti drauge ir sirgti dėl pergalės aistruolių būryje. Ypač populiarios Eurolygos krepšinio transliacijos su ten dalyvaujančiu Kauno "Žalgiriu", taip pat Čempionų lygos futbolo rungtynės.Taip pat po varžybų kviečiami užsukti sportininkai- mėgėjai neformaliam tarpusavio pabendravimui, varžybų aptarimui jaukioje aplinkoje, pasistiprinti skaniu maistu bei gaiviaisiais gėrimais. Kviečiame užsukti ne tik vyriškai kompanijai- čia laukiamos šeimos ir su vaikais, taip pat kiekvieną dieną organizuojami vis skirtingi dienos pietūs.

 

PAAIŠKĖJO KOMANDOS, TĘSIANČIOS KOVAS SENJORŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017 10:41 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Pasibaigus I-ajam etapui (liko sužaisti varžybas tarp Ukmergės "OLIMPO" ir Širvintų "BRIEDŽIO), paaiškėjo 6 komandos, tęsiančios dalyvavimą tolimesniame etape VII- osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti.

VII-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+"
KREPŠINIO PIRMENYBĖS
"JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI
(po I-ojo etapo)

1.Utenos "AMBER FOREST" 12/2
2.Anykščių "JAROS SAUGA" 11/3
3.Švenčionių "ŠVENČIONYS" 10/4
4.Ignalinos "SENJORAI" 8/6

5.Biržų "ŠIRVĖNA" 6/8
6.Kupiškio "KUPIŠKIS" 6/8
7.Širvintų "BRIEDIS" 1/12
8.Ukmergės "OLIMPAS" 1/12  Ketvirtfinalyje iš vienerių rungtynių susitiks 3-iąją  ir 6-ąją vietas užėmusios komandos: Švenčionių "ŠVENČIONYS"- Kupiškio "KUPIŠKIS" ir 4-ąją bei 5-ąją vietas užėmusios komandos: Ignalinos "SENJORAI"- Biržų "ŠIRVĖNA".
  Po to  pusfinalyje 1 poros nugalėtojas žais su Anykščių "JAROS SAUGA", o 2 poros nugalėtojas su Utenos "AMBER FOREST". Finalai numatyti balandžio 8-ąją dieną.

 

PAAIŠKĖJO KETVERTUKAS RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 13 Kovas 2017 21:28 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Po paskutinių dvejų rungtynių, VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse baigėsi antrasis ratas, po kurio paaiškėjo 4 komandos, tęsiančios kovą dėl prizų:

VII-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS
(po I-ojo etapo)

1.Ukmergės TVM 8/2
2.Švenčionėlių "AITVARAS-SC" 7/3
3.Anykščių KKSC 6/4
4.Molėtų sporto centras 4/6
5.Ukmergės SC 4/6
6.Visagino sporto centras 1/8

  Paskutinįjį kelialapį į finalinį ketvertą iškovojo Molėtų sporto centras. Tiksliau jiems padėjo iškovoti Visagino sporto centras, nugalėjęs Ukmergės SC komandą rezultatu 76:71. Nors rungtynės vyko Ukmergėje, šeimininkams nepavyko iškovoti taip svarbios pergalės ir patekti į ketvertuką. Na, o pirmi po I-ojo etapo liko Ukmergės TVM krepšininkai, nugalėję Visagino sporto centro komandą rezultatu 80:65.

    PUSFINALIAI  
       
       
       
4-1 Molėtų sporto centras : Ukmergės TVM
3-2 Anykščių KKSC : Švenčionėlių "AITVARAS-SC"

  Pusfinaliuose komandos susitiks 2 kartus (namuose/svečiuose). Priminsime, kad I-ajame etape labai atkakliai tarpusavyje žaidė Anykščių ir Švenčionėlių komandos, pasidalydamos po pergalę išvykose. Anykščiuose svečiai laimėjo 3 taškų skirtumu, o Švenčionėliuose anykštėnai laimėjo 2 taškais. Molėtų sporto centro komandai teko abu kartus pripažinti varžovų- Ukmergės TVM pranašumą. Jau per ateinančias 2 savaites bus sužaisti šie pusfinalių susitikimai, o finalinė diena numatyta balandžio 1-ąją dieną Švenčionėliuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 13 Kovas 2017 21:43
 

SUŽAISTI ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBIŲ PUSFINALIAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 10 Kovas 2017 11:42 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  II-osiose įmonių krepšinio pirmenybėse Hiperika" taurei laimėti sužaisti pusfinalių susitikimai. 4 komandos siekė patekti į didįjį finalą, tačiau pasisekė dviems aukštesnę vietą užėmusioms komandoms reguliariajame čempionate. Jos įrodė esančios stipresnės ir pelnytai nugalėjo savo varžovus.

Nosted mechanika- Utenos melioracija 92:62

    Šiame pusfinalyje susitiko pirmąją ir ketvirtąją vietas užėmusios komandos. Rezultatas neatspindi tikros kovos, nes abi komandos pirmąjį kėlinį sužaidė taikiai 25:25. Antrajame kėlinyje Nosted mechanika kiek atitrūko 52:38. Na, o po ilgosios pertraukos Utenos melioracijos krepšininkai palūžo ir skirtumas ženkliai išaugo. Atitrūkimą nuo varžovų inicijavo V.Zamolskis, pataikęs iš eilės 3 tritaškius metimus (viso rungtynėse 6 tritaškiai). Nugalėtojų gretose V.Zamolskis ir buvo rezultatyviausias, pelnęs 32 taškus, 20 taškų pelnė V.Purkinas, 18 taškų- G.Kraujūnas. Utenos melioracijos komandoje rezultatyviausias buvo I.Rimkevičius (27 taškai), P.Vildžiūno sąskaitoje 13 taškų.

Aukštaitijos traktas- Utenos šilumos tinklai 91:45

     Ir šiose varžybose komandos (užėmusios antrąją ir trečiąją vietas) kovėsi apylygiai, tačiau visiškai subyrėjo Utenos šilumos tinklų žaidimas ir teko pripažinti Aukštaitijos trakto pranašumą. Ketvirtasis kėlinys pralaimėtas net 4:28. Šiose varžybose pralaimėjusiųjų gretose nežaidė vienas lyderių- E.Sinica, o kito lyderio E.Čiuknos pastangų neužteko (pelnė 21 tašką). Aukštaitijos trakto gretose rezultatyviausias buvo D.Meidus (31 taškas), Š.Veteikis (29 taškai), E.Sriubas (20 taškų).

Taigi, kovo 22-ąją dieną A.Šapokos gimnazijos salėje  vyks finalinė diena. Pradžia 18.30 val.

  DĖL 3 VIETOS  
     
Utenos melioracija : Utenos šilumos tinklai
     
  FINALAS  
     
Nosted mechanika : Aukštaitijos traktas
Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 10 Kovas 2017 12:01
 

AIŠKIOS PUSFINALIŲ POROS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017 13:59 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Po sužaistų 2-jų ratų II-osiose įmonių krepšinio pirmenybėse "Hiperika" taurei laimėti paaiškėjo pusfinalių poros:

Kovo 8 dieną 19.00 val. susitiks Nosted mecahnika ir Utenos melioracija

Kovo 9 dieną 20.15 val. susitiks Aukštaitijos traktas ir Utenos šilumos tinklai

     Per visą laikotarpį komandos sužaidė po 10 rungtynių, po kurių paaiškėjo geriausiųjų ketvertukas, kuris ir tęs kovą dėl medalių. VI-ąją vietą pirmenybėse užėmė Utenos vandenys, o penkti liko- Vytrolma. Paskutiname ture tarp Aukštaitijos trakto ir Utenos melioracijos sprendėsi, kokias vietas užims 4 komandos. Pergalę 96-93 , šventusi Aukštaitijos trakto komanda, užėmė antrąją vietą. Tik dėl geresnio tarpusavio rungtynių skirtumo, juos aplenkė Nosted mechanika ir ji liko pirma. Na, o po įtemptos ir rezultatyvios kovos, nusileidę Utenos melioracijos krepšininkai liko ketvirti, į trečiąją vietą užleidę Utenos šilumos tinklų krepšininkus.
  Šiose rungtynės visą laiką pirmavo Aukštaitijos trakto komanda. Skirtumas siekdavo nuo 2 iki 8 taškų, ir niekaip persverti rezultato Utenos melioracijai nepavyko, nors intriga išliko iki pat galo. Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė D.Meidus (34 taškai) ir Š.Veteikis (28 taškai). Net 6 tritaškius šiose rungtynėse pataikė D.Meiduso, ypač svarbų metimą pataikė trečiojo kėlio paskutinę sekundę. Utenos melioracijai irgi 34 taškus pelnė I.Rinkevičius, P.Vildžiūno sąskaitoje 29 taškai.
  Laukia intriguojantys pusfinaliai, o kovo 22 dieną vyks mažasis ir didysis finalai.

II-OSIOS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS
"HIPERIKA" TAUREI LAIMĖTI
(po I-ojo etapo)


1.Nosted mechanika 8/2
2.Aukštaitijos traktas 8/2
3.Utenos šilumos tinklai 6/4
4.Utenos melioracija 5/5


5.Vytrolma 2/8
6.Utenos vandenys 1/9
 

 

 

NAUJIENOS IŠ ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBIŲ

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Antradienis, 14 Vasaris 2017 15:07 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 logo Jau į pabaigą II-asis ratas II-osiose įmonių krepšinio pirmenybėse "Hiperika" taurei laimėti. Liko žaisti visai nebedaug, o šią savaitę galutinai paaiškėjo 4 komandos, kurios papuolė į pusfinalius ir tęs kovą dėl medalių. Tik beliks išsiaiškinti pusfinalio poras, o neaiškumų dar yra, ir, likę 2 turai bus itin įdomūs. Juolab, kad pirmąjį pralaimėjimą pirmenybėse patyrė Aukštaitijos traktas, kurių dar laukia rungtynės ir su antroje vietoje esančia Nosted mechanika. Ant kulnų Utenos melioracijai sparčiai palypėjo Utenos šilumos tinklai ir trečioji vieta reguliariose pirmenybėse dar neaiški.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 14 Vasaris 2017 15:34
 

VYRŲ PIRMENYBĖSE ABEJOS RUNGTYNĖS SU PRATĘSIMAIS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 13 Vasaris 2017 13:13 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  VII- osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose nugalėtojai išsisprendė tik po pratęsimų. Visos 4 komandos kovoja dėl patekimo tarp keturių geriausiųjų. Ypač svarbias pergales iškovojo žemiau turnyrinėje lentelėje esančios komandos, taip išsaugodamos viltis pakliūti į pusfinalius.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 13 Vasaris 2017 17:59
 

ASOCIACIJOS RĖMĖJŲ GRETAS PAPILDĖ TOPSPORT

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 23 Sausis 2017 18:25 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

16114925 685155018324407 2926705204561338697 n1

  Šiemet prie rėmėjų gretų prisijungė lažybų bendrovė TOPSPORT, parėmusi marškinėliais teisėjams. 2016/2017 metų Utenos rajono mero taurės finalui teisėjai pasiruošę.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Sausis 2017 18:30
 

STARTAVO RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "45+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 23 Sausis 2017 17:27 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

img 1168img 1166 

Praėjusį savaitgalį startavo Rytų Aukštaitijos senjorų "45+" krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauja 3 komandos- tai Utenos "AMBER FOREST", Obeliai ir Anykščiai.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Sausis 2017 22:07
 

INTRIGA VYRŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 23 Sausis 2017 13:35 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Praėjusią savaitę svarbią pergalę iškovojo Anykščių KKSC, Ukmergėje nugalėjusi vienus iš lyderių TVM komandą rezultatu 70:59, tačiau sekančią dieną pralaimėjo Ukmergės SC komandai rezultatu 70:74. Vienvaldžiai lyderiais išlieka Švenčionėlių "AITVARAS", nugalėjęs autsaiderius- Visagino sporto centrą rezultatu 92:65. Taipogi svarbų laimėjimą iškovojo Molėtų sporto centras, nugalėjęs Ukmergės SC komandą rezultatu 76:61.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Sausis 2017 22:45
 

SENJORŲ 39+ PIRMENYBĖSE SUŽAISTI 4 SUSITIKIMAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 13 Sausis 2017 14:29 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  logo jsPraeitą savaitę VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti sužaisti 4 susitikimai.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 18 Sausis 2017 10:34
 

ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE BAIGIASI I-ASIS RATAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 13 Sausis 2017 13:17 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Einant į pabaigą I-ajam ratui įmonių krepšinio pirmenybėse susitiko lyderiai, dar nė karto nepralaimėję- Nosted mechanika ir Aukštaitijos traktas.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 13 Sausis 2017 13:39
 

PO PERTRAUKOS TĘSIAMOS KOVOS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Antradienis, 10 Sausis 2017 16:34 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

logo  Po šventinės pertraukos II-osiose įmonių krepšinio pirmenybėse "Hiperika" taurei laimėti buvo žaidžiamos III-IV turo kovos.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 10 Sausis 2017 20:37
 

SU ARTĖJANČIOMIS ŠVENTĖMIS!

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 21 Gruodis 2016 08:32 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

VISUS KREPŠINIO MYLĖTOJUS SVEIKINAME ARTĖJANČIŲ ŠVENČIŲ PROGA!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „krepšinio kalėdos“

 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 7 iš 30

Projektinė veikla

Turnyrinės lentelės
 

 

Nuorodos

TOPsport lažybos -> nuoroda į https://www.topsport.lt/

TOPsport casino -> nuoroda į https://www.topsport.lt/casino