www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

"JAROS SAUGA" PRASISKYNĖ KELIĄ Į DIDĮJĮ FINALĄ

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 23 Balandis 2015 19:58 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

logo js  Intriguojančioje pusfinalio poroje sėkmė nusišypsojo Anykščių "JAROS SAUGAI", kuri bendru rezultatu  įveikė Utenos "RL GYM" komandą ir pateko į Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių didįjį finalą. Jame anykštėnai susitiks su kita Utenos komanda- "AMBER FOREST". Mažajame finale "RL GYM" susitiks su BIRŽAIS.

Utenos "RL GYM"- Anykščių "JAROS SAUGA" 55:73 (12:19,13:19,17:16,13:19)

   Pralaimėję 6 taškais namuose be M.Kildišiaus, anykštėnai į Uteną vyko jau pilnos sudėties ir su tikslu atsirevanšuoti, kad pakliūt į didįjį finalą. Uteniškiai į šias rungtynes susirinko ne pilnos sudėties- trūko Ž.Urbono, V.Skomskio, R.Leipaus. Taigi, išsaugoti susikrautą pranašumą buvo sunku ir uteniškiams nepavyko atsilaikyti. Svečiai nuo pat pradžių pradėjo pirmauti ir jau po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu. Tiesa, trečiajame "RL GYM" atlošė tašką ir, atrodė, kad galima dar kabintis link teigiamo rezultato. Likus žaisti 5 minutes, dar toks pat skirtumas, tačiau jėgų pas uteniškius nebeliko ir "JAROS SAUGA" padidino pranašumą iki 18 taškų. Bendru skirtumu laimėję +12, anykštėnai žengė jau į trečiajį iš eilės didįjį finalą.Ankstesniuose dviejuose- nugalėjo. Rezultatyviausiai Utenos komandoje žaidė G.Nikitinas (17 taškų), Anykščių komandoje R.Mincė (22 taškai) ir M.Kildišius (19 taškų).

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 23 Balandis 2015 21:13
 

INTRIGUOJANTI 2-OJI PUSFINALIO PORA

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Šeštadienis, 18 Balandis 2015 07:21 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 logo js Kaip ir tikėtasi, intriguojančiai prasidėjo kitas pusfinalis Ryytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "JAROS SAUGA" taurei laimėti. Primename, kad vieną pusfinalį laimėjo Utenos "AMBER FOREST" ir laukia šio pusfinalio nugalėtojo didžiajame finale, o BIRŽAI mažajame finale susitiks su neįveikusia pusfinalio barjero viena iš komandų.

Anykščių "JAROS SAUGA"- Utenos "RL GYM" 68:74 (8:21,20:21,25:13,15:19)

  Į Anykščius vyko uteniškiai stipriausios sudėties, tuo tarpu "JAROS SAUGA" gretose dėl lygos nežaidė komandos lyderis M.Kildišius. Prastas rungtynių startas anykštėnams, bei gera uteniškių gynyba, leido svečiams išsiveržti į priekį gan solidžiu skirtumu. Po pirmojo kėlinio plius 13 Utenos naudai. Pajutę, kad šeimininkų gretose nėra lyderio, svečiai stengėsi iš visų jėgų laimėti ir dar užsitikrinti didesnį taškų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes kitą savaitę Utenoje. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje, "JAROS SAUGA" atrado savo žaidimą- pataikė kelis tritaškius bei suskubo į greitas atakas, ir skirtumas pratirpo iki 4 taškų. Vis tik kėlinio pabaigoje uteniškiai atstatė pusiausvyrą- 42: 28 jų naudai. Trečiajame kėlinyje "sėdo" "RL GYM" baterijos, tuo pasinaudojo puikiu puolime pasižymėję anykštėnai ir po trečiojo kėlinio tik 2 taškų persvara. Negana to, ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai ir persvėrė rezultatą. Vėl žaidimą perėmė "ant savęs" Ž.Urbonas, patikimai skirstydamas kamuolius bei pats taikliai atakuodamas ir , likus 3 minutėms uteniškiai priekyje 69:66. Prasidėjo vangus žaidimas, pasipylė klaidos, šeimininkai iš žaidimo nebepelnė nė taško (2 baudų metimais), pramesti 4 baudos metimai. O svečiai dar šiek tiek padidino persvarą ir paskutinę ataką, likus žaisti 3 sekundes, užtvirtino labai sunkią pergalę. Kaip visuomet nutinka, taip ir šiose rungtynėse emocijų aikštelėje netrūko, tačiau jos buvo sportinio pykčio bei azarto. Prieš antrąsias rungtynes sukaupta 6 taškų persvara negarantuoja uteniškiams lengvo pasivaikščiojimo Utenoje, o anykštėnams būtina "ant kojų" pastatyti M.Kildišių. Rezultatyviauisiai "JAROS SAUGA" komandoje žaidė R.Mincė (26 taškai, 4 tritaškiai), R.Raščius (14 taškų) ir S.Živatkauskas (12 taškų). "RL GYM" komandoje nesulaikomas buvo Ž.Urbonas (28 taškai), po 11 taškų pelnė G.Nikitinas bei V.Skomskis.

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 23 Balandis 2015 21:12
 

"AMBER FOREST- "SENJORŲ "39+" FINALE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 17 Balandis 2015 11:03 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

logo2   V-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse "JAROS SAUGA" taurei laimėti pusfinalio barjerą sėkmingai įveikė Utenos "AMBER FOREST", nugalėdama varžovus iš Biržų ir patekdama į didįjį finalą. Biržiečiai žais rungtynes dėl III-iosios vietos.

BIRŽAI- Utenos "AMBER FOREST" 61-91

Utenos "AMBER FOREST"- BIRŽAI 72:55

   Išvykoje su R.Matuliu, žaidę uteniškiai, nesunkiai įveikė biržiečius 30 taškų skirtumu, tad prieš atsakomąsias rungtynes buvo ramūs, ir žaidė Utenoje be legionierių- R.Matulio, K.Šeštoko ir R.Jaručio. Biržiečiai, neturėdami ko prarasti, Utenoje žaidė nusiteikę, ir pirmus du kėlinius rezultatas buvo apylygis. Tačiau uteniškiai trečiajame labiau atsiplėšė nuo varžovų ir ketvirtajame kėlinyje įtvirtino pergalę 17 taškų skirtumu. Rezultatyviausiai "AMBER FOREST" gretose žaidė T.Didžgalvis (17 taškų) ir R.Knezys (15 taškų). BIRŽŲ komandoje A.Keršys (17 taškų).

 

 

LMKL FINALO KOMISARAS- AUDRIUS ŠALKAUSKAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Antradienis, 14 Balandis 2015 07:34 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Atsakingos komisaro pareigos LMKL paskutinėse finalo rungtynėse, kuriose Utenos "Utena" nugalėjo Marijampolės "Sūduvą" rezultatu 77:60, ir laimėjusios seriją 3-0, tapo LMKL čempionėmis. Istorinės rungtynės ir žiūrovų skaičiumi- jas stebėjo net 1120 žiūrovų, taip pat gausybė svečių- seimo narė M.Petrauskienė, Utenos rajono meras A.Katinas, mero patarėjai bei vicemeras, LKF prezidentas A.Sabonis, LMKL direktorė A.Ginelevičienė.

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 15 Balandis 2015 14:43
 

RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" PIRMENYBIŲ UŽDARYMO ŠVENTĖ

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 13 Balandis 2015 15:33 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Kol dar vyksta pusfinalių susitikimai V-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+"krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti, patvirtinta finalinės dienos Utenoje programa:

Sporto salė- Basanavičiaus g. 56, Utena

11 val. rungtynės dėl 3 vietos
12.30 val. tritaškių metimų konkursas
13 val. rungtynės dėl 1 vietos

"Utenos sporto baras" Aukštakalnio g. 32, Utena

15 val. apdovanojimų ceremonija
15.15 val. senjorų krepšinio sezono uždarymo šventė

Kviečiame dalyvauti ne tik finalinio ketverto komandų dalyvius.

 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 13 Balandis 2015 15:40
 

NAUDINGIAUSIAS PIRMENYBIŲ ŽAIDĖJAS- IGNAS JUŠKEVIČIUS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 13 Balandis 2015 15:21 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

     V-ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ "UTENOS MĖSA" TAUREI LAIMĖTI   NAUDINGIAUSIAS ŽAIDĖJAS- IGNAS JUŠKEVIČIUS IŠ ROKIŠKIO KKSC KOMANDOS

 

DĖJIMO Į KREPŠĮ KONKURSO NUGALĖTOJU TAPO MARTYNAS KRAUJELIS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 13 Balandis 2015 15:01 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Štai kokie trys šio vaikinuko šuoliai ir maximum surinkta taškų- po 25 ( 5 komisijos nariai) kiekviename iš 3 bandymų. Martynas Kraujelis iš Molėtų SC komandos- dėjimo į krepšį konkurso nugalėtojas!

 

TRITAŠKIŲ KONKURSĄ LAIMĖJO MARTYNAS BIMBA

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 13 Balandis 2015 14:47 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

    Kad turi taiklią rankelę Martynas, visi Rytų Aukštaitijoje žinome. Bet tą reikia įrodyti vis kiekvienose varžybose- jos svarbios ar nesvarbios, reguliaraus sezono metu ar atkrintamosiose varžybose, ir net finale M.Bimba pataikė 6 taiklius tritaškius metimus, vesdamas savo komandą link čempionų titulo. Taip pat tenka įrodyti, kad gerai sekasi ir per minutę primesti tritaškių. Kaip ir pernai, taip ir šiemet finalinėje dienoje surengtame tritaškių metimų konkurse iš 5 stovų metant po 5 kamuolius nugalėjo Rokiškio KKSC atstovas Martynas Bimba su 17 taškų. Tai gana geras rezultatas, nes neperseniausiai vykusioje LKL žvaigždžių dienoje LKL snaiperiai po tiek nemetė- jiems nosis nušluostė Ela Briedytė. Taigi, sveikinimai taikliajai rankelei. Finale jam pralaimėjo J.Narušis iš Molėtų SC komandos surinkęs 12 taškų.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 13 Balandis 2015 14:58
 

RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ NUGALĖTOJAI- ROKIŠKIO KKSC

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Šeštadienis, 11 Balandis 2015 19:58 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 

V-ųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti nugalėtojais tapo Rokiškio KKSC.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 13 Balandis 2015 14:45
 

KVIEČIA RYTŲ AUKŠTAITIJOS NAUJI TURNYRAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 01 Balandis 2015 13:11 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   logoKadangi jau nebe už kalnų krepšinio sezono pabaigtuvės, o vasara dar toli, tad kviečia nauji Rytų Aukštaitijos krepšinio turnyrai. Šįsyk naujas formatas 3 prieš 3 gegužės mėnesį naujose lauko aikštelėse Utenoje.

vyrų turnyro nuostatai

senjorų "39+" turnyro nuostatai

 

RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" FINALAI UTENOJE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Antradienis, 31 Kovas 2015 13:35 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

logo js              rakta 5 1

 

V-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO

       PIRMENYBĖS "JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI

                                  FINALINĖ DIENA

                                           UTENA

                                        2015.04.26

Programoje:

11 val. mažasis finalas

12.40 val. tritaškių konkursas

13 val. didysis finalas

14.50 val. pirmenybių uždarymas

 

RYTŲ AUKŠTAITIJOS FINALAI MOLĖTUOSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Penktadienis, 27 Kovas 2015 08:32 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

utmrakta 5 1

V-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS

                   "UTENOS MĖSA" TAUREI LAIMĖTI

                                 FINALINĖ DIENA

                                        MOLĖTAI

                                     2015.04. 11

Programoje:

13 val. mažasis finalas: Utenos DSC-UŽPALIAI"- Visagino SC

14.40 val. tritaškių konkursas

15.00 val. dėjimo į krepšį konkursas

15.30 val. didysis finalas: Molėtų SC- Rokiškio KKSC

17 val. apdovanojimai

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 29 Kovas 2015 11:31
 

PAAIŠKĖJO PASKUTINIS PUSFINALIO DALYVIS SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 26 Kovas 2015 13:52 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Šią savaitę abejas ketvirtfinalio rungtynes sužaidė Utenos "RL GYM" ir Širvintų "ŠIRVINTA". Po jų paaiškėjo, kad Anykščių "JAROS SAUGA" pusfinalyje susitiks su Utenos "RL GYM".

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Šeštadienis, 28 Kovas 2015 11:17
 

BAIGĖSI PUSFINALIŲ KOVOS VYRŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 26 Kovas 2015 11:11 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Po atkaklių kovų pusfinaliuose, Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės "Utenos mėsa" taurei laimėti pasiekė finišo tiesiąją. Paaiškėjo mažojo bei didžiojo finalų poros, kuriose komandos varžysis dėl apdovanojimų balandžio 11-ąją dieną Molėtuose.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 30 Kovas 2015 07:59
 

SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE AIŠKŪS 3 PUSFINALININKAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 23 Kovas 2015 09:01 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 Praėjusią savaitę sužaisti atsakomieji ketvirtfinalių susitikimai V-osiose Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse, po kurių paaiškėjo 3 pusfinalininkai, o viena pora Utenos "RL GYM"- Širvintų "ŠIRVINTA" dar nežaidė.

Skaityti daugiau Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Kovas 2015 09:34
 
«PradžiaAnkstesnis11121314151617181920SekantisPabaiga»

Puslapis 11 iš 28

Paskutiniai rezultatai

Širvintų "BRIEDIS"- Ukmergės TVM
97:107

"39+" Širvintų "BRIEDIS"- Ignalinos "SENJORAI"
67:82

Turnyrinės lentelės


VIII- ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS
KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
TURNYRINĖ LENTELĖ:

1.Ukmergės TVM 4/1
2.Rokiškio "ENTUZIASTAI" 3/0
3.Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazija 1/1
4.Ukmergės SC 1/4
5.Širvintų "BRIEDIS" 1/4
IX- ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ
"39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
TURNYRINĖ LENTELĖ:

1.Utenos "AMBER FOREST" 4/0
2.Ignalinos "SENJORAI" 3/2
3.Švenčionių "ŠVENČIONYS" 2/2
4.Daugavpils "NOVADS" 1/3
5.Širvintų "BRIEDIS" 1/4Artėjantys renginiai

2019.02.20 19.30val. "39+" Daugavpils "NOVADS"- Švenčionių "ŠVENČIONYS" 

 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 62 svečius prisijungusių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas