www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO TEISĖJŲ ASOCIACIJA

VYRŲ PIRMENYBIŲ PRIZININKAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 15 Balandis 2019 14:43 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

VIII- ųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių prizininkai (bendra foto)

Foto 004 web


 

I VIETA- Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazija

II VIETA- Rokiškio "ENTUZIASTAI"

III VIETA- Ukmergės TVM

Foto 002 web

Foto 003 web

Foto 001 web

Naudingiausiu pirmenybių žaidėju pripažintas Karolis Blieka (Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazija).

Tritaškių konkurso nugalėtoju tapo Karolis Chadatavičius (Ukmergės TVM).

 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 16 Balandis 2019 08:31
 

SENJORŲ "39+" TRITAŠKIŲ METIMŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 15 Balandis 2019 10:22 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Puikų rezultatą finale pasiekęs, surinkęs 19 taškų, tritaškių metimų konkurso nugalėtoju tapo Daugavpils "NOVADS" žaidėjas Ivan Andriyevski.

E1E74717-A3F3-48B4-9A69-6737FBD854C1.jpeg

Winner of a three-point throw contest

EB922105-1317-4228-B91A-4F64E818F3F2.jpeg

 

"39+" PRIZININKAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 15 Balandis 2019 08:08 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  Finišavo IX-osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Jaros sauga" taurei laimėti. Komandos prizininkės (bendra foto).

I VIETA- Utenos "AMBER FOREST"

II VIETA- Daugavpils "NOVADS"

III VIETA- Ignalinos "SENJORAI"

 

 

FE7CB4F5-D93A-4BAF-B579-BE0B25295600.jpeg

D3B43F94-E7C1-4EB5-BFB8-BD843756E051-1.jpeg

375601F4-20A5-44A2-8F75-5D897D003DC1.jpeg

C73C5C22-C794-4EF7-8F45-BEE3A4AFC9CC-1.jpeg

 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 15 Balandis 2019 08:23
 

"45+" KOMANDOS PRIZININKĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 08 Balandis 2019 08:21 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

20190316 105517

I VIETA- Anykščių "JAROS SAUGA"

20190407 164703

II VIETA- Kupiškio "KUPIŠKIS"

20190316 105415

III VIETA- Širvintų "BRIEDIS"

 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 08 Balandis 2019 08:26
 

NUGALĖTOJŲ TAURĖ- ANYKŠČIŲ "JAROS SAUGA" RANKOSE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 08 Balandis 2019 08:00 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

img 0337

  Šį savaitgalį vyko III- iųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "45+" krepšinio pirmenybių finalinė diena. Mažajame finale Širvintų "BRIEDIS" įveikė "Ukmergės "OLIMPĄ"

rezultatu 61:56, o didžiajame finale Anykščių "JAROS SAUGA" įveikė Kupiškio "KUPIŠKĮ" rezultatu 73:63 (bendra foto). Įteiktos padėkos Arvydui Antanavičiui

(Anykščiai) už aktyvią veiklą Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacijoje, taip pat Ričardui Aleknai (Kupiškis), puoselėjant krepšinį Kupiškio krašte.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Aurelijus Adomavičius (Kupiškio "KUPIŠKIS").

Tritaškių metimų konkursą laimėjo Rimantas Mincė (Anykščių "JAROS SAUGA").

 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 08 Balandis 2019 08:35
 

IX-ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ FINALAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 31 Kovas 2019 19:43 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

 IX -ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ FINALAI

2019.04.14

Muzeja 2, Lociki, Naujenes pagasts, Daugavpils novads

 

10val. mažasis finalas

Švenčionių "ŠVENČIONYS"- Ignalinos "SENJORAI"

 

11.40val. tritaškių metimų konkursas

 

12.15val. didysis finalas

Utenos "AMBER FOREST"- Daugavpils "NOVADS"

 

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 07 Balandis 2019 18:44
 

III-IŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "45+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ FINALAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Antradienis, 26 Kovas 2019 16:21 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

2019.04.07

Anykščiai

(Nykščio namų salė, Liudiškių g. 18)

 

 

 

13 val. didysis finalas


Kupiškio "KUPIŠKIS"- Anykščių "JAROS SAUGA"

14.40 val. tritaškių metimų konkursas

15.15 val. mažasis finalas

Širvintų "BRIEDIS"- Ukmergės "OLIMPAS"

Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 02 Balandis 2019 20:42
 

VIII-ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ FINALAI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Antradienis, 26 Kovas 2019 16:15 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

2019.04.13

Ukmergė

(Technologijų ir verslo mokyklos salė, Kauno g. 108)

 

12 val. mažasis finalas

Ukmergės TVM-Širvintų "BRIEDIS"

 

13.40 val. tritaškių metimų konkursas

 

14.15 val. didysis finalas

Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazija- Rokiškio "ENTUZIASTAI"

 

16 val. apdovanojimai

 

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 07 Balandis 2019 18:46
 

I TURO TVARKARAŠTIS UKMERGĖJE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019 10:19 Author: Parašė Audrius Šalkauskas
  I TURAS UKMERGĖ   Data Val.
         
Širvintų "BRIEDIS" : Anykščių "JAROS SAUGA" 2019.03.16 11:00
         
Rokiškio "ROKIŠKIS" : Ukmergės "OLIMPAS" 2019.03.16 12:15
         
Anykščių "JAROS SAUGA" : Kupiškio "KUPIŠKIS" 2019.03.16 13:30
         
Ukmergės "OLIMPAS" : Širvintų "BRIEDIS" 2019.03.16 14:45
         
Kupiškio "KUPIŠKIS" : Rokiškio "ROKIŠKIS" 2019.03.16 16:00

P.S. Neatvykus Rokiškio komandai, tvarkaraštis keitėsi.

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 17 Kovas 2019 20:12
 

STARTUOJA III-IOSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "45+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 20 Vasaris 2019 21:26 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

  rakta 5 1 

    III-iosios Rytų Aukštaitijos senjorų "45+" krepšinio pirmenybės startuoja kovo 16 dieną ( I turas), o antrasis balandžio mėnesį. Dalyvauja 5 komandos- tai Širvintų "BRIEDIS", Kupiškio "KUPIŠKIS", Ukmergės "OLIMPAS", Rokiškio "ROKIŠKIS" ir Anykščių "JAROS SAUGA". Per du turus, komandos sužaidusios tarpusavyje, išsiaiškins nugalėtoją bei prizininkus. 

 

Daugiau informacijos čia:

http://rakta.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=492:iii-iosios-ryt-auktaitijos-senjor-q45q-krepinio-pirmenybs&catid=23:turnyrai-20182019-m&Itemid=23

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 20 Vasaris 2019 21:34
 

SVEIKINIMAS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 23 Gruodis 2018 20:40 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

rakta kaledinis sv.jpg

 

SENJORŲ "45+" DĖMESIUI

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Trečiadienis, 28 Lapkritis 2018 09:58 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Rytų Aukštaitijos senjorų "45+" krepšinio pirmenybės planuojamos vykdyti 2019 metų kovo mėnesį. Formatas- 2 savaitgalio turai.

 

IV- OSIOS ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018 14:59 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

logo

 

  Komandų pageidavimu, IV-osios įmonių krepšinio pirmenybės "Hiperika" taurei laimėti bus vykdomos 2019 metais kovo- gegužės mėnesiais. Apie dalyvavimą patvirtino Aukštaitijos traktas, Vytrolma, Bleiras. Planuojama Utenos melioracija, Nosted mechanika, Utenos DSC (vaikinai).

 

STARTUOJA IX-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Sekmadienis, 18 Lapkritis 2018 11:21 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

rakta 5 1

2018/2019 metų sezone dalyvauja 5 senjorų komandos. Preliminarus tvarkaraštis čia.

Paskutinį kartą atnaujinta Sekmadienis, 18 Lapkritis 2018 11:27
 

ATIDARYMO RUNGTYNĖS KUPIŠKYJE

PDF Spausdinti El.paštas
Posted: Pirmadienis, 12 Lapkritis 2018 09:05 Author: Parašė Audrius Šalkauskas

   Startinės varžybos Kupiškyje sutraukė daug žiūrovų. Info apie tai čia:

https://www.temainfo.lt/sirvintu-briedis-iveike-kupiskio-gimnazistus/

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 12 Lapkritis 2018 09:08
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 1 iš 29

Paskutiniai rezultatai

dėl 3 vietos:
Ukmergės TVM- Širvintų "BRIEDIS"
68:59

dėl 1 vietos:
Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazija- Rokiškio "ENTUZIASTAI"
71:61

"39+" dėl 3 vietos:
Švenčionių "ŠVENČIONYS"- Ignalinos "SENJORAI"
73:81

"39+" dėl 1 vietos:
Utenos "AMBER FOREST"- Daugavpils "NOVADS"
58:49

Turnyrinės lentelės


VIII- ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS
KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
GALUTINĖ TURNYRINĖ LENTELĖ:


1.Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazija
2.Rokiškio "ENTUZIASTAI"
3.Ukmergės TVM 
4.Širvintų "BRIEDIS" 
5.Ukmergės SC 


IX- ŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ
"39+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
GALUTINĖ TURNYRINĖ LENTELĖ:

1.Utenos "AMBER FOREST" 
2.Daugavpils "NOVADS"
3.Ignalinos "SENJORAI" 
4.Švenčionių "ŠVENČIONYS" 
5.Širvintų "BRIEDIS" 

III-IŲJŲ RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ

"45+" KREPŠINIO PIRMENYBIŲ
GALUTINĖ TURNYRINĖ LENTELĖ:

1.Anykščių "JAROS SAUGA" 
2. Kupiškio "KUPIŠKIS"
3.Širvintų "BRIEDIS" 
4.Ukmergės "OLIMPAS" 

 

 

Artėjantys renginiai

 

 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 36 svečius prisijungusių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas